Podział odcinka:

0:00 – 1️⃣ Dlaczego marka osobista?
1:40 – 2️⃣ Jaki typ marki osobistej?
2:33 – 3️⃣ Od czego zacząć budować swoją markę?
3:43 – 4️⃣ Zdjęcia profilowe.
6:12 – 5️⃣ Email.
11:28 – 6️⃣ Cechy charakteru.
12:50 – 7️⃣Specjalizacja
14:00 – 8️⃣Jak ja zbudowałem własną markę osobistą?
16:50 – 9️⃣Pytanie.

Dlaczego marka osobista? Budowanie marki osobistej jest ważne, ponieważ zależy nam na tym, aby klienci sami się do nas zgłaszali. Dzięki temu możemy skalować swój biznes.  Budujemy markę osobistą  nie przez to, że mamy skuteczny marketing, ale dlatego, że jesteśmy specjalistami w jakiejś dziedzinie.

Jaki typ marki osobistej? Pomyśl do zagrania, w jakiej reklamie wideo mógłbyś zostać zatrudniony. Dzięki temu poznasz, na jakim etapie jesteś ze swoją marką osobistą.

Od czego zacząć budować swoją markę? Najważniejsze jest Twoje imię i nazwisko, które idzie z Tobą przez całe Twoje życie – to jest Twoja marka osobista niezależnie od tego co robisz. Większość osób, która nie pokazuje się w mediach społecznościowych, nie zarabia dużej ilości pieniędzy.

Zdjęcia profilowe. To coś, dzięki czemu możemy się pozycjonować. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, aby mieć to zrobione profesjonalne. Ma to duży efekt, ponieważ, wtedy wiadomo, czym się zajmujesz.  Warto zabrać również o ubiór.

E-mail Najlepiej mieć go na własnej domenie. Podpinasz sobie do tego np. G-Suite, co znacznie poprawia Twój wizerunek. Zmień swojego maila, szczególnie wtedy, jeżeli nie używasz swojego imienia i nazwiska, a zwłaszcza jeżeli masz dziwne słowa czy maila na domenie typu buziaczek.

Cechy charakteru – Punktualność Rzetelność Uczciwość – to musi być.

Specjalizacja musisz chcieć być najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie i do tego dążyć. Tak jak czytałeś wyżej, sam marketing nie sprawi, że zbudujesz markę osobistą, która przyciągnie do Ciebie stałych, bogatych, zadowolonych klientów.

Jak ja zbudowałem własną markę osobistą?

Paweł był na każdym możliwym wydarzeniu nieruchomościowym. Za każdym razem kiedy mógł wystąpić, to występował.  Na każdym wydarzeniu wynajmowaliśmy najdroższego możliwie fotografa, dzięki temu możemy z tych zdjęć korzystać bardzo długo, nawet w czasie pandemii.

Zobacz listę TOP 30 książek na stronie
🛒
https://www.pawelalbrecht.com/sklep

⚡️ Subskrybuj kanał YouTube:
https://goo.gl/QiBtRP

⚡️ Obserwuj nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/inwestowanie…

⚡️ Dołącz do grupy Nieruchomości na Facebooku,
https://www.facebook.com/groups/50746… (ponad 11.000 osób)

⚡️ Sprawdź nasz Instagram:
https://www.instagram.com/albrecht_in…

Masz pytanie dotyczące eventów oraz kursów online? Jesteśmy do dyspozycji:
🔎 [email protected]

Uprzejmie prosimy, abyście pamiętali, że nasza działalność ma Wam pomóc przede wszystkim zarabiać pieniądze, aby móc spełniać się osobiście.

Zdajemy sobie sprawę natomiast, że pieniądze nie są najważniejsze.

Żyjemy jednak w czasach, w których technologia poszła mocno do przodu i aby nadążyć za zmieniającym światem, należy uzbroić się w narzędzia w postaci umiejętności i zasobów materialnych.

Jeżeli się z nami zgadzasz, to dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami. Nigdy nie jest za późno.

Pamiętajcie To jest tak proste jak to.

Mottem naszej firmy jest „celem edukacji nie jest wiedza, lecz czyn” (Herbert Spenser) – także zacznij od razu!

Do zobaczenia na spotkaniach networkingowych!

Pozdrawiamy,
Zespół Albrecht International