Kryzys to szanse i zagrożenia - 8 numer Strefy Nieruchomości

29 kwietnia 2020

Jak w okresie kryzysu skutecznie rozwijać biznes? Dlaczego to nie jest czas na budowanie schronów, ale na podejmowanie wyzwań?

W jaki sposób dostosować strategię inwestycyjną do nowych realiów? O tym, jak obecną sytuację mogą wykorzystać inwestorzy indywidualni do zarabiania pieniędzy, mówi Paweł Albrecht w wywiadzie dla Strefy Nieruchomości.

W ósmym numerze popularnego w branży magazynu znajdziesz najnowszy wywiad z liderem społeczności Albrecht International.

Głównym motywem rozmowy jest hasło „Kiedy wieje wiatr zmian, jedni budują schron, inni budują wiatraki”.

To chińskie przysłowie przyświeca działaniom Pawła Albrechta od początku jego drogi w biznesie. Paweł nie ukrywa, że bywały trudne momenty, jednak za każdym razem nowe pomysły i rozwiązania zwiększały obroty w firmie.

Nie dlatego, że jest urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, ale dlatego, że w sytuacjach kryzysowych zachowuje zimną krew i wykorzystuje pojawiające się okazje.

W rozmowie prowadzonej przez Anetę Nagler, zostały również poruszone m.in. wątki gotowców inwestycyjnych, kwater pracowniczych i podnajmu. Redaktor naczelna wychodzi z założenia, że czasem zmiana i kryzys, mogą być początkiem czegoś nowego. Zapytała rozmówcę o ujemny wzrost gospodarczy, budowanie zaufania w biznesie oraz wagę relacji.

Z wywiadu można dowiedzieć się także jak założyciel Akademii SourcinguTM radzi sobie ze strachem oraz dlaczego uważa, że szczególnie gdy nadciąga fala recesji należy wychodzić z nową inicjatywą i działać.

W tekście znalazły się też porady dot. podejścia do inwestowania w czasach kryzysu, pandemii COVID19 oraz informacje na temat podcastów, nowych szkoleń online i webinarów Albrecht International.

Paweł Albrecht od dłuższego czasu regularnie publikuje swoje rozważania w magazynie Strefa Nieruchomości. W ósmym numerze został zaproszony do udzielenia wywiadu okładkowego i podzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi zmian na rynku. Najświeższe wydanie można zdobyć tutaj.

Jednak to nie jedyna okazja, aby przeczytać jakie są obserwacje inwestora. Swoją wiedzą na temat wstępu do inwestowania w kwatery pracownicze podzielił się w poprzednim wydaniu magazynu – Strefa Nieruchomości nr 7.

Natomiast w kolejnym numerze Strefy Nieruchomości (wydanie nr 9) pojawi się kontynuacja tego tematu. Mariusz Stężały oraz Paweł Albrecht odpowiedzą wspólnie na pytanie: Jak zarabiać na kwaterach pracowniczych bez wkładu własnego?

Inwestorzy, którzy chcą już teraz zarabiać na kwaterach pracowniczych, niezbędną wiedzę zdobędą tutaj.

Serdeczne podziękowania dla redaktor naczelnej Anety Nagler za przeprowadzenie ciekawego wywiadu oraz dla wszystkich autorów, którzy publikują w Strefie Nieruchomości.

Znajdziesz tam artykuły między innymi takich autorów jak:

Wojciech Orzechowski, Urszula Socha, Kuba Midel, Damian Kleczewski, Patryk Sołtysiak i Maciej Welman, Urszula Socha, Dawid Dowbusz.

Nasza Absolwentka Magdalena Kompf – podzieliła się swoją relacją z wizyty w Gruzji.

Bardzo się cieszymy, że na rynku jest magazyn, w którym mamy dostęp do wiedzy z wielu środowisk inwestorskich.

Kolejne wydanie Strefy Nieruchomości pojawi się w czerwcu – czekamy z niecierpliwością.