gi

Stwórz własną historię inwestycyjną

Dołącz do grona osób, które podzieliły się swoją nieruchomościową przygodą i zainspirowały do działania tysiące osób. Teraz dzięki wsparciu naszej redakcji Albrecht International wypromowanie Twojej marki osobistej stało się bardzo proste. Zapoznaj się z informacjami poniżej i skontaktuj się z nami w celu spisania Twojej historii. Zobacz video, gdzie Paweł Albrecht opowiada o możliwych formach promocji dla Absolwentów

11 marca 2020

Success Story

Jakie korzyści płyną z publikacji historii?
Nasz nieruchomościowy blog to jedno z najbardziej popularnych w Polsce miejsc o tej tematyce. Dzięki publikacji zyskujesz pierwszą popularność, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w networkingowym świecie.

Inspiracja

Wzbudzisz chęć do działania u kilku tysięcy nowych osób.

Marka osobista

Stworzysz własny wizerunek eksperta.

Networking

Spotkani ludzie będą kojarzyć Cię z Twoim artykułem.

Wiarygodność

Spisana historia to najlepsza forma budowania zaufania.

Krok 1

Tworzenie artykułu

Dzięki naszej redakcji Albrecht International,
stworzenie Twojej historii inwestycyjnej jest teraz banalnie proste.
Nie musisz być doskonałym pisarzem, aby historia wyszła dobrze.

Wszystkim zajmie się nasza redakcja. W umówionym terminie zadzwonimy do Ciebie i podczas tej rozmowy przekażesz nam najważniejsze elementy takiej historii.

Opowiesz coś o sobie, o Twoich początkach oraz o konkretnej nieruchomości, którą chcesz przedstawić w ramach Success Stories.

Krok 2

Oprawa graficzna

W takiej historii kluczowe są zdjęcia opisywanej nieruchomości.
Do dobrego Success Story potrzebujemy profesjonalnie przygotowanych zdjęć przed i po remoncie.
Dobrze widziane są również rzuty nieruchomości oraz wirtualny spacer.

Przydatne będą również zdjecia, na których czytelnicy będą mogli Cię zobaczyć, dzięki temu wzmocni to Twoją rozpoznawalność

Krok 3

Po publikacji Success Stories Twoja historia staje się Twoja wizytówką

Od Ciebie zależy jak szeroko zostanie wypromowana Twoja historia.
Dzięki Facebookowi i reklamom Google możemy w prosty sposób zwiększać zasięgi takiej historii.

Najlepsza forma budowy marki osobistej

„Tworzenie historii inwestycyjnej na popularnych blogach nieruchomościowych to najlepsza forma promocji. Każdy po publikacji historii staje się rozpoznawalny na eventach networkingowych. Taki artykuł to mocna wizytówka dla każdego nieruchomościowego przedsiębiorcy”. – Paweł Albrecht, CEO Albrecht International

FAQ

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi Success Stories
Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy telefonicznie:
727 901 414 oraz mailem: [email protected]

Czy muszę mówić o wszystkim?

Im więcej faktów podasz tym ciekawsza będzie historia. Autorzy często chcą ukryć zysk lub kwotę zakupu ze względu na nowego właściciela. Rekomendujemy podanie jak największej ilości informacji, ale decyzja dotycząca zakresu danych, które znajdą się w artykule zależy od Ciebie.

Czy muszę mieć profesjonalne zdjęcia nieruchomości?

Tak – profesjonalne zdjęcia to warunek konieczny do opublikowania historii. Musisz zamówić profesjonalnego fotografa. Zdjęcia i tak będą Ci potrzebne do najmu / sprzedaży mieszkania.

Ile trwa przygotowanie historii?

Nasza redakcja skontaktuje się z Tobą przez telefon. Jeżeli pamiętasz wszystkie kwoty zakupu, remontu itd to sama rozmowa może zając kilka godzin. Potem następuję redakcja i oczekiwanie na publikacje w kolejce innych historii.

Czy mogę wykorzystać artykuł w innym miejscu?

Nie. Spisując artykuł z nami, możemy opublikować go tylko na naszej stronie. Google nie lubi kopiowania treści. Musisz podpisać również zgodę na publikacje artykułu.

Ile kosztuje przygotowanie artykułu?

Przygotowanie jednej historii to koszt 500 zł netto. Na tę kwotę składa się wynagrodzenie za przygotowanie i redakcję artykułu. Firma Albrecht International nie zarabia dodatkowo na tej historii ani złotówki. 100% tej kwoty to czyste koszty produkcji.

Ile kosztuje promocja artykułu?

Budżet reklamowy jest płynny – zależy od tego, ile chcesz wydać na promocję.
Reklama na Facebooku, aby była skuteczna to minimum 200 zł.
Na przygotowanie artykułu i budżet promocyjny otrzymasz od nas fakturę.

Zaczynamy Twoją historię?

Procedura wygląda następująco:

Zadzwoń do nas lub napisz do nas na [email protected] i potwierdź Twoją chęć udziału w programie Success Stories.

1. Potrzebujemy Twojej podpisanej zgody na wykorzystanie wizerunku i publikację. Pobierz i wydrukuj Zgoda na publikacje, podpisz i przygotuj proszę skan.

2. Zastanów się, którą nieruchomość chcesz opisać i zbierz wszystkie najważniejsze dane. Możesz sugerować się poprzednimi historiami opublikowanymi na naszej stronie.

3. Zbierz wszystkie profesjonalne zdjęcia przed i po remoncie nieruchomości. Znajdź również kilka swoich prywatnych fotografii. Rzut 2D lub 3D będzie bardzo pomocy, a spacer wirtualny sprawi, że historia będzie ciekawsza.

4. Koszt przygotowania profesjonalnego artykułu wynosi 500 zł netto. Nie zarabiamy na tym ani złotówki – wszystko idzie na koszty produkcji. Możesz od razu ustalić swój budżet promocyjny na reklamę. Najlepsze minimum to 200 zł netto. Im więcej przeznaczysz na reklamę na Facebooku, tym większy zasięg zdobędziesz.

5. Wszystkie zdjęcia, linki i skany prześlij proszę na [email protected] W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu oraz fakturę za przygotowanie artykułu i budżet promocyjny.

6. Jak będziesz gotowy do spisywania, daj nam znać przez maila / telefon i umówimy się z Tobą na dzień przeprowadzenia wywiadu z naszą redakcją przez telefon.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu publikacji i płatności – zadzwoń do nas pod 727 901 414 lub napisz na [email protected]

X