„W tym wakacyjnym odcinku z serii o zarabianiu pieniędzy cofnę się z Wami do początków mojej działalności, którą otworzyłem dokładnie 5 lat temu. Powiem Wam co pomogło mi w tym okresie utrzymać i rozwinąć markę Albrecht International. ” – Paweł Albrecht

Seria „zarabiaj więcej pieniędzy” będzie pojawiała się regularnie o 18:00 we wtorki.

Zachęcamy do komentowania odcinków pod filmem na platformie YouTube.

________________________

Większość polskich firm zostaje zamknięta w przeciągu pierwszych 5 lat. W tym odcinku Paweł omawia jak prowadzić firmę przez pierwsze pięć lat i cieszyć się pieniędzmi zarobionymi we własnej firmie.

Paweł przedstawia własne przemyślenie odnośnie tego, na co jego zdaniem warto zwrócić uwagę na początkowym etapie rozwoju biznesu.

Marka Osobista – Paweł postawił na swoje imie i nazwisko, ponieważ nie da się tego zabrać, kupić ani sprzedać jest to marka związana z konkretną osobą. To sprawiło, że konsekwentnie realizuje swoje cele związane z rozwojem działalności.

Paweł nie poznawał ludzi przypadkowo. Nawiązywał relacje z wartościowymi osobami. Długo i celowo szukał wspólników do współpracy. W ten sposób odkrywał najlepszych ludzi w branży. Paweł okazuje wdzięczność tym osobom, uważa, że bez nich nie dotarłby do miejsca, w którym teraz się znajduje. Najważniejszym punkt zwrotny w karierze każdego przedsiębiorcy jest odkrycie, mentora, wspólnika, współpracownika, który robi część rzeczy lepiej niż my.

Na początku swojej działalności nie mamy regularności i pieniądze nie pojawiają się co miesiąc. Dopiero po pewnym czasie transakcje „nakładają się na siebie” tych pieniędzy jest więcej i biznes staje się przewidywalny. Na początku odnosimy wrażenie, że wszystko jest przypadkowe. Do momentu wytworzenia regularności zastanawiamy się, czy nasz biznes ma sens.

Pamiętaj o tym, aby stawiać na uczciwość i zadowolenie klienta. Sprzedawaj uczciwie i bądź partnerem biznesowym, z którym ludzie będą chcieli współpracować. Przez to będziesz mógł prowadzić firmę przez wiele lat. Zadowoleni klienci, dzięki poleceniom, będą dostarczać ci kolejnych klientów. Jeżeli będą niezadowoleni, to będą odradzać współprace z Tobą swoim znajomym.

Bądź uczciwy.
________________________

Powiadomienia o nowych nagraniach, spotkaniach stacjonarnych i okazjach inwestycyjnych:

Newsletter: ➤ https://www.pawelalbrecht.com/okazje/​

✔ Obserwuj nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/inwestowanie…​

Masz pytanie dotyczące eventów oraz kursów online?
Jesteśmy do dyspozycji:

[email protected]

Z życzeniami sukcesów,
Zespół Albrecht International