Zobacz naszą najnowszą inwestycję we Wrocławiu, która polega na przerobieniu mieszkania 2 pokojowego na 5 pokoi.

Lokal znajduje się we Wrocławiu, w kamienicy o metrażu około 80m2. Media są miejskie co dodatkowo zwiększa atrakcyjność nieruchomości.

Inwestycja polega na dostosowaniu mieszkania do najmu ( gotowy produkt inwestycyjny ) i dalszej odsprzedaży zewnętrznemu inwestorowi, który za gotówkę lub przy posiłkowaniu się kredytem hipotecznym chcę ulokować swoje nadwyżki finansowe.

We Wrocławiu pokój można wynająć za 700 zł + rachunki, więc finalnie takie mieszkanie bez zlecenia zarządzania będzie przynosiło 5×700 zł = 3500 zł netto.

W tym Wrocławskim projekcie biorą udział 3 osoby.

1. Ja, jako sourcer dostarczyłem okazje inwestycyjną i połączyłem inwestora z wykonawcą projektu.
[ Przekazuję informacje ]

2. Wykonawca projektu to Kamil, który przeprowadzi remont mieszkania ze swoją ekipą remontową.
[ Przekazuję umiejętności ]

3. Wewnętrzny Inwestor to osoba, która wyłożyła pieniądze na zakup nieruchomości.
[ Przekazuję kapitał ]

Każdy z nas, zarabia w tej inwestycji oferując swoje zasoby – Informacja, umiejętności i pieniądze. Ciężko jest ocenić czy więcej warta jest praca Kamila czy pieniądze inwestora.

Dlatego Panowie podzielą się zyskiem ze sprzedaży tej nieruchomości w modelu 50/50.

Ja jako pośrednik otrzymam prowizję w wysokości 5000 zł za połączenie obu stron transakcji. Czas mojej pracy to dwa krótkie telefony do obu Panów i odebranie okazji inwestycyjnej od kolegi z Wrocławia.

Po zakończonych pracach postaram się wrzucić video po remoncie i dokładnie opisać nasze success story. Jednym z prostszych zabiegów będzie podzielenie pokoju na dwa.

Tak jak widzisz do zarabiania na nieruchomościach nie jest potrzebny kapitał, bo można pozyskać go od zewnętrznego inwestora.

Wystarczy zbudować sieć kontaktów, która pozwala na przeprowadzanie takich transakcji.

W innych projektach biorę udział również w innych rolach. Ty też, możesz działać razem ze mną w kilku modelach:

1. [Odbiorca gotowych mieszkań na wynajem]
Możesz kupić gotowe, wyposażone mieszkanie, które zarabia dla Ciebie 3000-4500 zł miesięcznie ( w zależności od liczby pokoi ).

Oddając lokal w podnajem, otrzymujesz  gwarancję zysku przez 5 lub 10 lat. Jedyne co Ciebie interesuje to przelew na Twoje konto. (Rata kredytu na takim mieszkaniu jest dzisiaj mniejsza niż 2000 zł). Idealna opcja dla osób zza granicy / z wysoką zdolnością kredytową lub odłożoną gotówką.

2. [Gotówkowy inwestor]

Możesz wykładać gotówkę na zakup okazyjnych mieszkań, po to by zarabiać na ich dalszej odsprzedaży razem z wykonawcą projektu. Minimalny wkład to ponad 350 tysięcy złotych w gotówce. Nieruchomość jest Twoją własnością przez cały proces inwestycyjny.

3. [Sourcer]

Możesz wyszukiwać dla mnie okazje inwestycyjne, abyś zarabiał tylko na informacji o tanim lokalu do kupienia. Ja przekaże tę informację do osób, które kupią takie mieszkanie i przekażą Ci za to prowizję.

Jak łączyć strony transakcji i zdobywać kapitał na własne projekty inwestycyjne pokazuję na Akademii Sourcingu™.

Z życzeniami sukcesów,
Paweł Albrecht