I Informacje ogólne
1. Właścicielem serwisu internetowego, działającego pod adresem www.pawelalbrecht.com,
jest firma:
ALBRECHT INTERNATIONAL LTD
Company number 11454256
Unit 4e, Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, United Kingdom, S63 5DB
Adres korespondencyjny: Bokserska 54b/135, 02-690 Warszawa, Polska.
Rachunek bankowy PKO: 32 1020 4900 0000 8402 3142 8690
2. Niniejszy regulamin (zwany dalej “Regulaminem”) określa zasady i warunki składania zamówień i dokonywania zakupów w serwisie internetowym www.pawelalbrecht.com.
3. Zapisy niniejszego regulaminu obowiązują każdą osobę (zwaną dalej Kupującym), która dokona zakupu poprzez złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.pawelalbrecht.com, za pośrednictwem dedykowanych formularzy zapisowych, sieci Internet, telefonicznie lub pocztą.
4. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i są cenami brutto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów i usług do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach serwisu bądź wprowadzania w nich zmian.
II Zamówienia
1. Serwis internetowy prowadzi sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem Internetu.
2. Zamówienia są przyjmowane:
a) drogą internetową przez stronę www.pawelalbrecht.com,
b) telefonicznie pod numerem +48 727 901 414
c) za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres: [email protected]
d) za pośrednictwem dedykowanych formularzy zapisowych
3. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje wiadomość e-mail potwierdzającą złożenie zamówienia i dalsze instrukcje.
III Formy płatności
1. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
– przelewem błyskawicznym za pośrednictwem serwisów świadczących tego typu usługi we wskazanym miejscu w serwisie www.pawelalbrecht.com
takich jak przelewy24 lub PayU
– przelewem bankowym na konto firmy:
ALBRECHT INTERNATIONAL LTD
Company number 11454256
Unit 4e, Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, United Kingdom, S63 5DB
Adres korespondencyjny: Bokserska 54b/135, 02-690 Warszawa, Polska.
Rachunek bankowy PKO: 32 1020 4900 0000 8402 3142 8690
lub na rachunek wskazany przez organizatora w wiadomości email.
2. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań
Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
Regulamin dotyczy świadczenia usług szkoleniowych organizowanych przez Pawła Albrechta lub podmioty z nim powiązane:
Definicje
1.
Umowa: zamówienie na Usługi złożone przez Klienta poprzez wypełnienie Formularza wraz z akceptacją niniejszego Regulaminu w odpowiedzi na ofertę złożoną przez Firmę.
Klient: osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, posiadająca zdolność prawną i zdolność do czynności prawnych, zamawiająca Usługi.
Konsument: Klient będący osobą fizyczną zawierający Umowę w celu niezwiązanym bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową.
Współpracownik Firmy: podwykonawca wskazany w Formularzu jako prezentujący i dostarczający Seminarium.
Opłata: wskazane w Formularzu wynagrodzenie Firmy z tytułu świadczonych Usług na rzecz Klienta.
Materiały: wszelkie treści dostarczane Klientowi w dowolnej formie podczas lub w związku z Seminarium.
Formularz: Formularz zamówienia kursów stanowiący potwierdzenie zawarcia Umowy.
Seminarium: wskazane w Formularzu zamówienia zajęcia (szkolenia) fizyczne lub umysłowe prezentowane i przeprowadzane przez Firmę lub Współpracownika Firmy.
Godziny Seminaryjne: odcinek czasu w jakim Klient może uczestniczyć w Seminarium.
Usługi: Seminaria organizowane przez Firmę przy udziale Współpracownika Firmy.
Dni Robocze: dni tygodnia od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
Regulamin: niniejszy regulamin.
Oświadczenia
2. Podpisując lub wypełniając elektronicznie Formularz zamówienia Klient akceptuje warunki wskazane w Formularzu oraz w Regulaminie jako warunki Umowy wiążącej Klienta i Firmę.
3. Przed podpisaniem Umowy Klient zapoznał się z treścią Regulaminu i Formularza oraz upewnił się, że ich postanowienia są dla niego zrozumiałe, kompletne i nie zawierają błędów. W razie wykrycia błędów i nieścisłości Klient przed podpisaniem Umowy powinien zwrócić się do Firmy w celu pisemnego potwierdzenia wszelkich naniesionych przez niego w Umowie zmian. Firma odpowiada wyłącznie za oświadczenia woli złożone na piśmie przez upoważnionych do tego pracowników i agentów.
4. Klient oświadcza, że znany jest mu przedmiot, zakres oraz cel Seminarium.
5. Konsument przyjmuje do wiadomości, że posiada możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń związanych z Umową, w tym przy pomocy Miejskiego Rzecznika Konsumentów działającego na podstawie ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2007 r., Nr 50, poz. 331 z późn. zm.). Konsument ma również możliwość skorzystania z poza sądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów. znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.
Czas i miejsce
6. Zgodnie z zamówieniem wskazanym w Formularza, Klient jest uprawniony do:
a) udziału w Seminarium w ramach Godzin Seminaryjnych po uprzednim formalnym zarejestrowaniu.
7. Firma zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian harmonogramu Seminarium, miejsca Seminarium oraz osoby prowadzącej Seminarium, jak również prawo do odwołania Seminarium z ważnej przyczyny, za którą uznaje się, z uwagi na charakter i cel Seminarium, wyłącznie obiektywną niemożność zaprezentowania i dostarczenia Seminarium przez Współpracownika Firmy.
8. W sytuacji, o której mowa w pkt 7 Firma powiadamia Klienta o powyższych zmianach na piśmie oraz:
a) Firma nie ponosi odpowiedzialności względem Klienta z tytułu dokonanych zmian oraz odwołania Seminarium, a w przypadku odwołania Seminarium zobowiązana jest jedynie do zwrotu Opłaty;
b) Klient zachowuje prawo do przełożenia Seminarium na uzgodniony przez Strony termin;
c) W przypadku odwołania Seminarium przez Firmę Klient w terminie kolejnych 14 (czternastu) Dni Roboczych od powiadomienia o powyższym uprawniony jest do odstąpienia od Umowy.
Opłaty i warunki płatności
9. W zamian za świadczone przez Firmę Usługi Klient zobowiązany jest do zapłaty na jej rzecz Opłaty w formie wskazanej w Formularzu:
a) w pełnej wysokości zgodnej z podpisanym przez Klienta Formularzem lub
b) za zgodą Firmy w ratach wskazanych w Formularzu.
10. Klientowi nie przysługuje prawo do dokonywania jakichkolwiek odliczeń i potrąceń odnoszących się do Opłaty.
11. W przypadku:
a) niedokonania przez Klienta Opłaty lub jej pierwszej raty zgodnie z pkt 9 w terminie 7 (siedmiu) Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy lub
b) powstania zaległości płatniczych po stronie Klienta przekraczających 14 (czternaście) Dni Roboczych i ich nieuregulowania pomimo wyznaczenia przez Firmę dodatkowego, co najmniej 7 dniowego terminu, Firma zastrzega sobie prawo w terminie kolejnych 14 (czternastu) Dni Roboczych do odstąpienia od Umowy.
Własność intelektualna
12. Wszelkie prawa własności intelektualnej wykorzystywane podczas lub w związku z Seminarium są i pozostają własnością Firmy lub Współpracowników Firmy, co oznacza, że w związku z udziałem Klienta w Seminarium żadne prawa własności intelektualnej nie będą przenoszone ani przepisywane Klientowi, lecz przysługują wyłącznie Firmie lub Współpracownikom Firmy.
13. Wszelkie Materiały przekazane lub udostępnione Klientowi mogą być przez niego wykorzystywane wyłącznie do użytku osobistego w celach edukacyjnych i szkoleniowych. Klientowi w szczególności nie wolno powielać Materiałów oraz zbywać lub przekazywać Materiałów ani jakichkolwiek innych przedmiotów własności intelektualnej stanowiących własność Firmy lub Współpracowników Firmy osobom trzecim.
14. Klient nie jest uprawniony do rejestrowania lub utrwalania w jakikolwiek sposób przebiegu Seminarium z wyjątkiem odręcznie sporządzonych, pisemnych notatek.
Zakończenie obowiązywania Umowy i zwrot Opłaty
15. Klient może odstąpić od Umowy bez podania przyczyn w terminie 24 h od dnia zawarcia Umowy, uchylając się tym samym od wszelkich zobowiązań z niej wynikających („Okres Karencji”), poprzez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od Umowy na adres poczty elektronicznej: [email protected] („Rozwiązanie Umowy”). W takiej sytuacji Firma zwraca Klientowi płatności dokonane na podstawie Umowy w terminie kolejnych trzydziestu (30) Dni Roboczych, pomniejszone w przypadku Klienta niebędącego Konsumentem o 5% Opłaty tytułem odstępnego.
Klient nie może jednak odstąpić od umowy na 21 dni przed rozpoczęciem wydarzenia ze względów logistycznych i poniesionych kosztów przez organizatora.
Klient nie może odstąpić od umowy również w przypadku, gdy otrzymał dostęp do produktów cyfrowych lub kursów video na platformie VOD.
16. Klient będący Konsumentem, przyjmuje do wiadomości, że z uwagi na posiadanie przez świadczenie Firmy charakteru usług związanych z wydarzeniami rozrywkowymi i sportowymi oraz w zgodzie z art. 38 ust. 12) ustawy z dnia 24 czerwca 2014 r. o prawach konsumentów, nie przysługuje Konsumentowi przewidziane w tej ustawie prawo odstąpienia od Umowy. Niemniej jednak, Konsument zachowuje prawo do odstąpienia od Umowy w Okresie Karencji, zgodnie z pkt. 15 Regulaminu.
Nagła choroba w bliskim terminie wydarzenia lub inne losowe przypadki, które są związane z tym, że uczestnik nie może wziąć udziału w seminarium nie są związane z obowiązkiem zwrotu środków za opłacony bilet lub zmianę terminu wydarzenia dla uczestnika przez organizatora.
17. Firma może odstąpić od Umowy lub jej części w postaci pojedynczego Seminarium bez podania przyczyn najpóźniej na 14 (czternaście) Dni Roboczych przed planowanym terminem Seminarium powiadamiając o tym Klienta na piśmie. W takim przypadku Firma zwróci Klientowi płatności dokonane na podstawie Umowy (w przypadku odwołania pojedynczego Seminarium, zwrot płatności nastąpi proporcjonalnie) w terminie kolejnych 30 (trzydziestu) Dni Roboczych, a Klient zrzeka się wszelkich pozostałych roszczeń w stosunku do Firmy związanych z dokonanym odstąpieniem. Postanowienia niniejszego punktu w zakresie zwrotu Opłaty nie mają zastosowania w przypadkach, gdy do odwołania Seminarium dojdzie w okolicznościach Siły Wyższej opisanych w pkt 24 poniżej.
18. W przypadku rezygnacji Klienta z udziału w Seminarium po upływie Okresu Karencji, o którym mowa w pkt 15, Klientowi nie przysługuje zwrot dokonanych Opłat, a dodatkowo w sytuacji, o której mowa w pkt 9 (b) Firma zastrzega sobie prawo do dochodzenia od Klienta dopłaty do pełnej wysokości Opłaty. Sytuację wystąpienia Siły Wyższej reguluje punkt 24 poniżej.
Przeniesienie prawa do udziału w Seminarium
19. W przypadku zarezerwowanych i opłaconych Seminariów, w których Klient nie może wziąć udziału, uprawniony jest on do przeniesienia prawa do udziału w nich na wskazaną przez niego osobę, pod warunkiem pisemnego zawiadomienia Firmy o powyższym najpóźniej na 14 (czternaście) Dni Roboczych przed rozpoczęciem Seminarium, przekazania danych kontaktowych wskazanej osoby. Firma uprawniona jest do żądania od osoby wskazanej przez Klienta złożenia oświadczenia o zapoznaniu się z treścią Regulaminu, a także za zgodą tej osoby uzyskania od niej innych zgód wskazanych w Formularzu.
Jeżeli klient opłacił udział w seminarium i otrzymał dostęp do materiałów online jednocześnie nie może pojawić się na najbliższym spotkaniu stacjonarnym – może na 14 dni roboczych przed datą wydarzenia zwrócić sie z prośbą o przeniesienie na kolejny termin. Przeniesienie wiąże się z opłatą organizacyjną uzależnioną od wydarzenia.
Przeniesienie jest możliwe tylko wtedy, gdy zaplanowany jest kolejny termin spotkania i organizator wyrazi na to zgodę.
Jeżeli kolejny termin się nie odbędzie ze względów organizacyjnych – klient nie jest uprawniony do zwrotu kwoty za bilet oraz opłaty organizacyjnej za przeniesienie.
Ograniczenie odpowiedzialności
20. Z zastrzeżeniem pkt 21 każda ze stron jest obowiązana naprawić szkodę wyrządzoną drugiej stronie Umowy na skutek niewykonania lub nienależytego wykonania jej postanowień, chyba że niewykonanie lub nienależyte wykonanie jest następstwem okoliczności, za które strona odpowiedzialności nie ponosi.
21. Żadna ze stron nie ponosi odpowiedzialności za wyrządzoną drugiej stronie, na skutek niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy, szkodę w postaci: utraty przychodu lub zysku, utraty korzyści, utraty powiązań biznesowych, utraty zakładanych oszczędności lub utraty danych.
22. Ograniczenie odpowiedzialności, o którym mowa w pkt 21 nie dotyczy odpowiedzialności strony za śmierć lub szkodę na osobie, odpowiedzialności z tytułu czynów niedozwolonych oraz jakichkolwiek innych czynów, co do których takie ograniczenie byłoby niezgodne z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.
23. Z uwagi na indywidualne cechy i umiejętności Klienta Firma nie udziela gwarancji w jakiejkolwiek postaci odnośnie efektów udziału Klienta w Seminarium oraz wykorzystywania przez niego Materiałów w jakiejkolwiek sferze życia prywatnego lub gospodarczego.
Siła wyższa
24. Jeżeli Seminarium zostanie zakłócone lub niemożliwe będzie jego przeprowadzenie z powodu wystąpienia okoliczności o charakterze Siły Wyższej ( rozumianej w szczególności jako pożar, przerwy w dostawie energii, powódź, choroba prowadzącego, epidemia, kwarantanna, zagrożenie zakażenia wirusami, strajki, protesty i inne podobne zdarzenia pozostające poza bezpośrednią kontrolą Firmy ), Firma może w każdym czasie przełożyć Seminarium na inny termin, w miarę możliwości informując o tym fakcie jego uczestników. Nowy termin zostanie podany od razu w informacji o odwołaniu lub później, w szczególności po ustąpieniu okoliczności Siły Wyższej.
Jeżeli Seminarium nie może lub nie powinno się odbyć ze względu na wskazane wyżej okoliczności Siły Wyższej lub jeśli Klient nie może wziąć udziału w Seminarium z uwagi na okoliczności Siły Wyższej, wniesione Opłaty nie podlegają zwrotowi, Firma wyznaczy w takich sytuacjach kolejny lub kolejne terminy szkolenia i poinformuje mailowo uczestników o nowym terminie i miejscu wydarzenia.
Dane osobowe
25. Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania ze Sklepu jest Sprzedawca.
26. Dane osobowe Kupującego przetwarzane są na podstawie umowy i w celu jej realizacji, zgodnie z zasadami określonymi w ogólnym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) o ochronie danych (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Sprzedawcę zawiera polityka prywatności zamieszczona w Sklepie
Postanowienia końcowe
27. Wszelkie powiadomienia i dalsza korespondencja pomiędzy stronami Umowy powinna być kierowana na adresy wskazane w Formularzu.
28. Stwierdzenie przez właściwy sąd nieważności niektórych postanowień Umowy, pozostaje bez wpływu na jej pozostałe postanowienia, które w takim przypadku pozostają w mocy.
29. Niniejsza Umowa w całości określa stosunek łączący strony Umowy. Wszelkie wcześniejsze umowy i porozumienia zawarte przez strony Umowy dotyczące jej przedmiotu zostają niniejszym uchylone.
30. W sprawach nieuregulowanych w niniejszej Umowie odpowiednie zastosowanie znajdują przepisy prawa polskiego. Strony Umowy poddają wszelkie spory wynikłe w związku z realizacją Umowy pod jurysdykcję sądów polskich, przy czym w przypadku Klienta niebędącego Konsumentem sądem miejscowo wyłącznie właściwym jest sąd właściwy dla siedziby Firmy.
31. Klient może kontaktować się z Firmą w sprawie usług świadczonych na podstawie Umowy i niniejszego Regulaminu, jak również składać reklamację dotyczące usług świadczonych przez Firmę w formie: pisemnej na adres:
ALBRECHT INTERNATIONAL LTD
Company number 11454256
Unit 4e, Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, United Kingdom, S63 5DB
Adres korespondencyjny: Bokserska 54b/135, 02-690 Warszawa, Polska.
Rachunek bankowy PKO: 32 1020 4900 0000 8402 3142 8690
lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]. Odpowiedź na reklamacje zostanie przesłana Klientowi w terminie 14 (czternastu) Dni Roboczych od dnia otrzymania reklamacji.
PLATFORMA VOD
A) Dostęp do kursu i materiałów online jeżeli nie postanowiono inaczej jest nadwany na okres 12 miesięcy. Po tym okresie klient może przedłużyć dostęp odpłatnie kontaktując sie przez [email protected].
Stawka za przedłużenie jest ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju kursu.
B) Organizator kursu nie odpowiada za przerwy techniczne w działalności platformy.
ODBIÓR BONUSOWYCH KSIĄŻEK
Jeżeli klient otrzymał ksiażki w postaci bonusu do zakupu produktów – może je odebrać w okresie maksymalnie 3 miesięcy od zakupu.
Ze względów organizacyjnych nie można odebrać ksiażek bonusowych po tym terminie.
1. OPINIE W SKLEPIE INTERNETOWYM
1.1. Klient Sklepu Internetowego ma możliwość dobrowolnego i nieodpłatnego wystawienia opinii dotyczącej zakupów dokonanych w Sklepie Internetowym. Przedmiotem opinii może być także ocena, zdjęcie lub recenzja zakupionego produktu w Sklepie Internetowym.
1.2. Sprzedawca po dokonanych zakupach w Sklepie Internetowym wysyła do Klienta wiadomość email z prośbą o wystawienie opinii oraz linkiem do formularza online umożliwiającego jej wystawienie – formularz online umożliwia udzielenie odpowiedzi na pytania Sprzedawcy dotyczące zakupów, ich ocenę, dodanie własnego opisu dot. opinii oraz zdjęcia zakupionego produktu. W razie braku wystawienia opinii po otrzymaniu pierwszego zaproszenia do wystawienia opinii Sprzedawca ponawia wysyłkę zaproszenia.
1.3. Opinia może być wystawiona jedynie przez Klienta, który dokonał zakupów w Sklepie Internetowym Sprzedawcy.
1.4. Wystawione przez Klienta opinie są publikowane przez Sprzedawcę w Sklepie Internetowym oraz wizytówce TrustMate.io.
1.5. Wystawienie opinii nie może być wykorzystywane przez Klienta do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji wobec Sprzedawcy, czy też działań naruszających dobra osobiste, prawa własności intelektualnej lub inne prawa Sprzedawcy lub osób trzecich.
1.6. Opinia może być wystawiona tylko do faktycznie zakupionych produktów w Sklepie Internetowym Sprzedawcy. Zabronione jest zawieranie fikcyjnych/pozornych umów sprzedaży w celu wystawienia opinii. Autorem opinii nie może być także sam Sprzedawca ani jego pracownicy bez względu na podstawę zatrudnienia. 1.7. Wystawiona opinia może zostać w każdym czasie usunięta przez jej autora.
Regulamin newslettera
§ 1 DEFINICJE
Newsletter – nieodpłatnie świadczona drogą elektroniczną usługa, dzięki której Usługobiorca może otrzymywać od Usługodawcy drogą elektroniczną uprzednio zamówione wiadomości dotyczące Sklepu, w tym informacje o ofertach, promocjach oraz nowościach w Sklepie.
Sklep – strona internetowa prowadzona przez Usługodawcę pod adresem https://www.pawelalbrecht.com
Usługodawca:
ALBRECHT INTERNATIONAL LTD
Company number 11454256
Unit 4e, Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, United Kingdom, S63 5DB
Adres korespondencyjny: Bokserska 54b/135, 02-690 Warszawa, Polska.
Rachunek bankowy PKO: 32 1020 4900 0000 8402 3142 8690
Usługobiorca – każdy podmiot korzystający z usługi Newsletter.
§ 2 Newsletter
Usługobiorca może dobrowolnie skorzystać z usługi Newsletter.
Dla skorzystania z usługi Newsletter niezbędne jest urządzenie z przeglądarką internetową w najnowszej wersji, obsługującą JavaScript oraz pliki cookies, z dostępem do sieci Internet oraz aktywne konto e-mail.
Wiadomości e-mail wysyłane w ramach tej usługi wysyłane będą na adres e-mail podany przez Usługobiorcę w momencie zapisywania się do Newslettera.
Usługobiorca, w celu zawarcia umowy i zapisania się do usługi Newsletter, w pierwszym kroku podaje w przeznaczonym do tego miejscu w Serwisie swój adres e-mail, na który chce otrzymywać wiadomości przesyłane w ramach Newslettera. Następnie, na podany w pierwszym kroku adres e-mail, Usługodawca wyśle Usługobiorcy wiadomość weryfikującą adres e-mail, w której znajdzie się link do potwierdzenia przez Usługobiorcę woli zapisania się do Newslettera. Po potwierdzeniu przez Usługobiorcę woli zapisania się do Newslettera zostaje zawarta umowa o świadczenie usługi, a Usługodawca rozpocznie jej świadczenie na rzecz Usługobiorcy.
W wiadomościach wysyłanych w ramach Newslettera będzie znajdować się informacja o możliwości wypisania się z niego, a także link do wypisania się.
Usługobiorca może wypisać się z Newslettera, bez podawania przyczyny i ponoszenia jakichkolwiek kosztów, w każdym momencie, korzystając z opcji, o której mowa w ust. 5 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail Usługodawcy: [email protected].
Skorzystanie przez Usługobiorcę z linka do wypisania się z Newslettera lub wysłanie wiadomości z żądaniem wypisania z Newslettera będzie skutkować niezwłocznym rozwiązaniem umowy w zakresie świadczenia tej usługi.
§ 3 Reklamacje
Zgłoszenia reklamacyjne dotyczące Newslettera należy zgłaszać Usługodawcy na adres e-mail: [email protected].
Usługodawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni od otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.
§ 4 Dane osobowe
Administratorem danych osobowych przekazanych przez Usługobiorcę podczas korzystania z Newslettera jest Usługodawca.
Dane osobowe Usługobiorcy przetwarzane są na podstawie umowy i w celu jej realizacji, zgodnie z zasadami określonymi w ogólnym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) o ochronie danych (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Sprzedawcę zawiera polityka prywatności zamieszczona w Sklepie.
§ 5 Postanowienia końcowe
Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu tylko z ważnych przyczyn. Jako ważną przyczynę rozumie się konieczność zmiany regulaminu spowodowaną modernizacją usługi Newsletter lub zmianą przepisów prawa, mającą wpływ na świadczenie usługi przez Usługodawcę.
Informacja o planowanej zmianie regulaminu zostanie wysłana na adres e-mail Usługobiorcy podany w momencie zapisywania się do Newslettera co najmniej na 7 dni przed wprowadzeniem zmian w życie.
W przypadku gdy Usługobiorca nie sprzeciwi się planowanym zmianom do chwili wejścia ich w życie, przyjmuje się, że akceptuje je.
W przypadku braku akceptacji dla planowanych zmian, Usługobiorca powinien wysłać informację o tym na adres e-mail Usługodawcy: [email protected], co będzie skutkować rozwiązaniem umowy o świadczenie usługi z chwilą wejścia w życie planowanych zmian.
Zakazane jest dostarczanie przez Usługobiorcę treści o charakterze bezprawnym.