To odcinek o TOP 3 pytaniach początkujących inwestorów w nieruchomości.

Spis treści:

00:00 – Wstęp
2:36 – Jak zacząć bez pieniędzy?
4:29 – Jak znaleźć okazję inwestycyjną?
8:35 – Jak zarabiać 10 000 zł miesięcznie?
10:53 – Podsumowanie

______________________

W tym odcinku Paweł odpowiada na trzy ważne pytania, które nurtują osoby, które chcą zacząć zarabiać na nieruchomościach.

Pierwszym z trzech pytań jest: Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach bez pieniędzy i doświadczenia?

Błędnym przekonaniem jest, że trzeba np. wyjechać za granicę, aby zarobić kilkaset tysięcy złotych, aby zacząć zarabiać na nieruchomościach. To jest bardzo mylne, ponieważ nie potrzebujemy własnego kapitału, aby zarabiać na nieruchomościach. Gdybyśmy chcieli sobie kupić mieszkanie na wynajem to tak. Natomiast żeby zacząć zarabiać wystarczy, że znajdziemy odpowiednią nieruchomość, znajdziemy ekipę remontową, i znajdziemy kupującego, który chce takie mieszkanie/dom kupić. Jednocześnie to, czego potrzebujemy to kapitał. Możemy pozyskać go od inwestorów jak i z banku w postaci kredytu hipotecznego. Jeżeli znajdziemy odpowiednią nieruchomość, to znajdziemy finansowanie np. na spotkaniu nieruchomościowym.

Tym samym przechodzimy do kolejnego pytania: Jak znaleźć okazję inwestycyjną?

Jeżeli wytypujesz sobie jedną lokalizację w swoim mieście i się w niej wyspecjalizujesz, czyli będziesz wiedział jakie mieszkania, w jakich metrażach, w jakim stanie ile kosztują w danej lokalizacji. Jeżeli będziesz miał tę wiedzę i będziesz oglądał te mieszkania regularnie, to znajdziesz w końcu mieszkanie, które jest o kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy tańsze niż porównywalne w tej okolicy. I to jest twoja okazja, którą przekazujesz inwestorowi za prowizję. Dzięki temu zdobywasz doświadczenie i przekonanie, że możesz zrobić to samodzielnie.

W momencie kiedy znajdziemy kilku inwestorów i będziemy wiedzieli jakich mieszkań szukać musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, jak ustabilizować swoje dochody, jak zarabiać 10000 zł miesięcznie. Jak zostawić pracę na etacie i otworzyć własną działalność opartą na rynku nieruchomości ?

Po pierwsze musimy skupić się na jednej rzeczy. Musimy wyspecjalizować się w konkretnym obszarze i na nim się skupić. Jeżeli mamy w głowie kilkanaście pomysłów to nie skupimy się na jednym i nie zaczniemy zarabiać pieniędzy. Musisz sam zadecydować, który sposób zarabiania na nieruchomościach jest dla Ciebie najlepszy. Jeżeli już zdecydujesz skupisz sie na jednej działalności, która robi jedną rzecz.

Żeby zarabiać 10000 złotych miesięcznie, wystarczy otworzyć dwie kwatery pracownicze, zostać pośrednikiem lub sourcerem.

______________________

Zobacz więcej na stronie: ➤ https://www.pawelalbrecht.com/

✔ Obserwuj nas na Facebooku: https://www.facebook.com/inwestowanie…

Masz pytanie dotyczące eventów oraz kursów online?

Jesteśmy do dyspozycji: ➤ [email protected]

Z życzeniami sukcesów,
Zespół Albrecht International