Wstęp

Nazywamy się Anna Kamińska-Piórek, Katarzyna Skoczny-Paszel i wspólnie tworzymy markę MEGAMETA. Specjalizujemy się w tworzeniu mieszkań inwestycyjnych w Szczecinie, gdzie studiowałyśmy stomatologię.

Tuż po studiach byłyśmy tak mocno zajęte prowadzeniem prywatnych praktyk, ciągłym dokształcaniem się i wychowywaniem córek, że nie myślałyśmy nawet o dodatkowym zajęciu.

W pewnym momencie w naszych głowach pojawiła się myśl „A może by tak zostać rentierem!”. Jednak wiecznie odkładałyśmy temat nieruchomości na potem. Jak się już za niego zabrałyśmy, to…niestety popełniłyśmy wiele błędów.

Na szczęście okazało się, że inwestowania w nieruchomości można się nauczyć. Poszukałyśmy najlepszych szkoleń w Polsce i w ten sposób trafiłyśmy na Akademię Sourcingu i warsztaty Pawła Albrechta, po których rozpoczęła się fascynująca przygoda z nieruchomościami i inwestowaniem.

W tej chwili skupiamy się na tworzeniu mieszkań przystosowanych do najmu dla inwestorów, którzy czerpią z nich stały, przewidywalny i gwarantowany zysk pasywny. Naszymi klientami są najczęściej osoby zapracowane, nieposiadające wiedzy i możliwości dopilnowania swoich mieszkań.

Same byłyśmy w tej sytuacji więc wiemy jak ważne jest poczucie, że majątek inwestora jest w rękach profesjonalistów, którym można zaufać. Bardzo cenimy sobie wysoką jakość wykończenia i wyznajemy zasadę , że raz wytworzony produkt, ma pracować przez długie lata nie sprawiając żadnych niespodzianek.

Chcemy zaprezentować w powyższym filmie nasze najnowsze dzieło. Jest to mieszkanie w kamienicy, które zostało podzielone na 5 pokoi i jedną mikro-kawalerkę.

Fot. Archiwum prywatne Anna Kamińska-Piórek i Katarzyna Skoczny-Paszel

Ciekawostką jest tu podział pokoju z jednym dużym oknem umiejscowionym w wykuszu. Dzięki ściance działowej z drzwiami balkonowymi uzyskałyśmy dobrze doświetlone dwa pokoje oraz dodatkową przestrzeń -rodzaj balkonu, oranżerii czy po prostu miejsca dla relaksu.

Bardzo cenimy sobie również wygodę, dlatego we wszystkich zarządzanych przez nas nieruchomościach, stosujemy system tzw. klucza generalnego. Pozwala on przy pomocy jednego klucza otwierać dowolną, określoną przez nas ilość zamków. Dodatkowym atutem jest to, że nikt postronny nie jest w stanie dorobić klucza bez tzw. karty bezpieczeństwa, więc nie musimy wymieniać zamków pomiędzy najmami.

Gotowiec inwestycyjny w Szczecinie

Kraj Polska
Miasto Szczecin
Lokalizacja Ścisłe centrum miasta, tuż obok uczelni i przystanku tramwajowego
Typ nieruchomości Kamienica
Piętro 2 piętro
Układ Pięć pokoi i jedna mikro-kawalerka
Cena zakupu nieruchomości 550 tysięcy złotych
Gwarantowany zysk dla inwestora zewnętrznego 3 660 zł miesięcznie
Gwarantowana stopa zwrotu 8%
Dodatkowe informacje

System klucza generalnego

5-letnia gwarancja zysku

Podsumowanie historii

Megameta ciągle się rozwija i rozgląda za nowymi możliwościami. Jesteśmy przekonane, że relacje budowane na kurach i spotkaniach nieruchomościowych jakie organizuje Paweł zaowocują znacznym zwiększeniem skali, czego życzymy sobie i naszym partnerom biznesowym.

Fot. Archiwum prywatne Anna Kamińska-Piórek i Katarzyna Skoczny-Paszel

Jeśli szukasz bezpiecznego, przewidywalnego i bezproblemowego sposobu inwestowania w nieruchomości w Szczecinie – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

Napisz do nas na:
[email protected]
[email protected]

Z pozdrowieniami zespół Megamety.

WWW: megameta.pl
Facebook: www.facebook.com/Megameta.wynajem.Szczecin

To drugi film / artykuł z nowej serii “Sylwetki Absolwentów”. W tych nagraniach pokazujemy jak działają inwestorzy, którzy brali udział w naszych spotkaniach networkingowych.

Właśnie takie osoby możesz spotkać miedzy innymi na Akademii Sourcingu™.

*Wywiad przeprowadzony w lutym 2019 roku.